INmusic festival INmusic festival

Pregled: Izvođači | Raspored

  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
 
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
 

Main stage

 

OTP World stage

19:00 - 19:45

OTP green point Stand-up: Aleks i Vlatko

20:45 - 22:15

OTP green point DJ Domagoj

23:15 - 04:45

OTP green point DJ Domagoj

 
 
 
 

Hidden stage

20:00 - 21:15

Ludovik Material

02:00 - 04:45

Yem Kolektiv

 
 
 

Balkan By Night

00:30 - 04:45

Yem Kolektiv

 
 

Šuma Striborova

22:00 - 04:45

Yem Kolektiv

 
 

Nissan Excitement Zone

19:00 - 20:00

DJukebox

21:00 - 22:00

DJukebox

01:00 - 02:00

DJukebox

 
 
 
 

Tko pjeva zlo ne misli - Karaoke

22:00 - 23:30

Karaoke

01:00 - 04:00

Karaoke

 
 
 
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
 
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
 

Main stage

 

OTP World stage

19:00 - 19:45

OTP green point Stand-up: Aleks i Vlatko

20:45 - 22:15

OTP green point DJ Domagoj

23:00 - 04:45

OTP green point DJ Domagoj

 
 
 
 

Hidden stage

 

Balkan By Night

00:45 - 04:45

DJ Veles

 
 

Šuma Striborova

22:00 - 04:45

Yem Kolektiv

 
 

Nissan Excitement Zone

19:00 - 20:00

DJukebox

21:00 - 22:00

DJukebox

01:00 - 02:00

DJukebox

 
 
 
 

Tko pjeva zlo ne misli - Karaoke

22:00 - 23:30

Karaoke

01:00 - 04:00

Karaoke

 
 
 
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
 
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
 

Main stage

 

OTP World stage

19:00 - 19:45

OTP green point Stand-up: Aleks i Vlatko

20:45 - 22:15

OTP green point DJ Domagoj

23:15 - 04:45

OTP green point DJ Domagoj

 
 
 
 

Hidden stage

23:00 - 00:45

Decaville / Antrox (DJ)

02:00 - 04:45

Yem Kolektiv

 
 
 

Balkan By Night

00:45 - 04:45

DJ Ilko

 
 

Šuma Striborova

22:00 - 04:45

Yem Kolektiv

 
 

Nissan Excitement Zone

19:00 - 20:00

DJukebox

21:00 - 22:00

DJukebox

01:00 - 02:00

DJukebox

 
 
 
 

Tko pjeva zlo ne misli - Karaoke

22:00 - 23:30

Karaoke

01:00 - 04:00

Karaoke